S námi v pohybu…

kosik nákupní košík 0,00 Kč

Aktuality

JAK SE K NÁM DOSTANETE

17. 12. 2019
Od dálnic D1 a D2 po ulici Dornych máte 2 možnosti
Odbočte na ulici Kalová, na jejím konci doleva na ulici Masná, poté vlevo na ulici Škrobárenská a po ní projeďte areál Ponávka zpět k ulici Dornych. Tady na světelné křižovatce odbočte vlevo a hned zase vpravo k nám do ulice Kovářská (možná se bude tvářit, že je do ní zákaz vjezdu, ale není, vy jako naši zákazníci k nám bez obav můžete vjet).
Jeďte až na světelnou křižovatku u odbočky k nám na ulici Kovářskou, ale odbočte vpravo do areálu Ponávka, hned se tam otočte do protisměru zpět na světelnou křižovatku a z ní odbočte vlevo a poté hned vpravo k nám na ulici Kovářská.

Z centra nebo od Zvonařky je to naprosto jednoduché – z Dornychu prostě odbočíte vpravo na ulici Kovářská a už jste u nás na parkovišti.

Ze směru ulice Olomoucká odbočte ještě před Zvonařkou na ulici Masná, z ní se dejte vpravo na ulici Škrobárenská do areálu Ponávka, ten celý projedete až na světelnou křižovatku s ulicí Dornych, kde odbočíte vlevo a poté hned vpravo do ulice Kovářská a hned k nám na parkoviště.

Mapu si můžete blíže prohlédnout zde.

Dovolujeme si vás upozornit, že směrem od dálnice D1/D2 je zakázáno odbočení vlevo z ulice Dornych na ulici Kovářská.

Taktéž zakázáno je odbočení vlevo při výjezdu z ulice Kovářská na ulici Dornych. Bez problémů to vyřešíte na další světelné křižovatce odbočením na ulici Kalová, kde se buď otočíte zpět na světelnou kžižovatku a najedete opět na Dornych, nebo budete pokračovat po Kalové na Masnou a dále.